درباره هف شنبه (خدمات، توانایی ها و ...)

درباره هف شنبه (خدمات، توانایی ها و ...)

هف شنبه

هف شنبه از اواسط آذر ماه سال 1392 کار خود را آغاز کرد و روز به روز با افزایش مخاطب و میانگین بازدید روزانه روبرو بوده است بطوری که هم اکنون حدود 1500 بازدید در روز داشته و جزء پربیننده ترین دامنه های شخصی ایرانی میباشد.

برای ارتباط با ما میتوانید از فرم ارسال نظر این پست یا با ایمیل ایمیل یا آدرس  آدرس تلگرام استفاده نمایید. 

تبلیغاتتبلیغات در هف شنبه

آمار بازدید وبلاگ هف شنبه و  هزینه پایین تبلیغات در این وبلاگ فرصت خوبی برای تبلیغ دهندگان میباشد تا  کالاها و خدمات خود با هزینه کم در معرض دید کاربران اینترنتی قرار دهند.

قوانین تبلیغ در هف شنبه


 

برنامه نویسی

طراحی و برنامه نویسی نرم افزارهای تحت ویندوز

ویژگی برتر نرم افزارهای ما، سبک بودن و سرعت عملکرد بالای نرم افزار و البته گرافیک جذاب و استفاده آسان میباشد. نرم افزارهای هف شنبه با وجود حجم کم، به نصب هیچ نرم افزار جانبی نیاز ندارند. آپدیتهای نرم افزارها طبق نیاز شما، پشتیبانی قوی، پاسخگو بودن و رفع سریع ایرادات احتمالی از مزیتهای استفاده از نرم افزارهای هف شنبه میباشد. برای درخواست برنامه نویسی نرم افزار، با ما تماس بگیرید.

تایپ ارزان

خدمات تایپ

تایپ مقاله، تحقیق، و ... به زبان فارسی با قیمت توافقی در اسرع وقت انجام میشود. برای این منظور ابتدا از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید و نوع متن تایپی، تعداد صفحات و قیمت پیشنهادی خود را اعلام کنید. پاسخ در اسرع وقت به ایملتان ارسال میگردد.

کلمات کلیدی: