آموزش فهمیدن نام دعوت کننده به گروه و سوپرگروه با موبوگرام :: وب سایت نرم افزاری هف شنبه وب سایت نرم افزاری هف شنبه

وب سایت نرم افزاری هف شنبه

نرم افزارهای تحت ویندوز فارسی سبک، سریع و پرکاربرد برای اصناف، اشخاص و سازمان هاآموزش فهمیدن نام دعوت کننده به گروه و سوپرگروه با موبوگرام
  • مدیر سایت
  • ۰
  • ۶۲۳۵

آموزش فهمیدن نام دعوت کننده به گروه و سوپرگروه با موبوگرام

در کنار تلگرام نسخه های غیر رسمی دیگری منتشر شد که دارای امکاناتی بیشتر بودند و به همین دلیل مورد استقبال افراد بسیاری قرار گرفت همچنین در آپدیتهایی که در ادامه منتشر شد این قابلیتها افزایش یافت. یکی از مشکلاتی که همیشه موجود بود این مورد بود که شما به طور ناگهانی به یک گروه ادد میشدید اما نمی دانستید که توسط چه کسی این کار انجام شده و شاید چون نمی دانستید خیلی سریع از گروه خارج میشدید و دعوت را رد می کردید اما در ادامه در آپدیت های جدیدی که ارائه شد این امکان در اختیار کاربران قرار گرفت که بتوانند نام فردی که آن ها را به گروه و سوپر گروه دعوت کرده است را بفهمند که در از قابلیتهای بسیار پرطرفدار در میان کاربران بود و استقبال بسیاری از آن شد. در ادامه آموزش تصویری و مرحله به مرحله این ترفند در اختیار شما کاربران عزیز قرار گرفته است.

 

نحوه مشاهده نام شخص دعوت کننده ما به گروه و سوپرگروه تلگرام
برای اینکه بفهمید چه کسی شما و یا سایر افراد را به گروه یا سوپرگروه اضافه کرده است مطابق هر آموزش دیگری کافیست موبوگرام خود را به اخرین نسخه بروزرسانی کنید و سپس مراحل زیر را انجام دهید :

پس از انتخاب گروه مورد نظر با لمس اسم آن وارد پروفایل گروه شوید.

فهمیدن نام دعوت کننده

سپس روی اسم کاربر دلخواه انگشت خود را نگه دارید تا گزینه ها نمایش داده شود
در صورتی که فرد مورد نظر توسط شخص دیگری به گروه اضافه شده باشد نام آن شخص نمایش داده خواهد شد
با استفاده از این روش میتوانید از نام شخصی که شما را به گروه اضافه کرده است نیز مطلع شوید و از دعوتی که انجام شده، مطمئن شوید.

فهمیدن نام دعوت کننده

۰ دیدگاه

فرم ارسال دیدگاه

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی