آموزش نصب همزمان چند تلگرام روی ویندوز
۰ نظر آموزش ویندوز و اندروید

| آموزش نصب همزمان چند تلگرام روی ویندوز

اپلیکیشن تلگرام یکی از برنامه های منسجرهای بسیار محبوب و پرطرفدار در ایران میباشد که هر فردی معمولا بر روی چند خط گوشی خود این برنامه را نصب دارد اما شاید مشکل زمانی پیش بیاید که بخواهید به صورت دسکتاپ همه این تلگرام ها را برا روی سیستم خود داشته باشید در واقع به صورت همزمان چند تلگرام را بر روی یک سیستم نصب کنید و استفاده نمایید.

شاید در نگاه اول این کار ممکن به نظر نیاید و فکر کنید که انجام نشدنی می باشد. اما این طور نیست با ما همراه باشید در  ادامه آموزش این کار و ترفند را به شما عزیزان به صورت مرحله به مرحله آموزش دهیم.

 

روش اول (استفاده از نسخه پرتابل)
همانند اکثر برنامه های امروزی, تلگرام نیز یک نسخه پرتابل دارد. برای دانلود این نسخه میتوانید به آدرس desktop.telegram.org رفته و روی Portable Version For Windows کلیک کنید تا دانلود نسخه پرتابل آغاز شود. حالا فایل دانلود شده را اجرا و از آن در کنار نسخه قابل نصب استفاده کنید.

نصب همزمان چند تلگرام

 

روش دوم(استفاده از نسخه وب)
این نسخه نیز مثل نسخه دسکتاپ است, با این تفاوت که برای راه اندازی روی مرورگر طراحی شده است. شما میتوانید علاوه بر نسخه نصب شده روی ویندوز و نسخه پرتابل, با مرورگر هم از نسخه وب تلگرام استفاده کنید. برای استفاده از این نسخه به آدرس web.telegram.org بروید.

نصب همزمان چند تلگرام

 

در اینجا با وارد کردن شماره خود میتوانید وارد حساب تلگرامتان شوید.

نصب همزمان چند تلگرام

 

روش سوم (استفاده از نسخه قابل نصب)
شما میتوانید با تغییر مسیر نصب نسخه دسکتاپ تلگرام, به راحتی چند نسخه را در کنار هم نصب کنید. برای دانلود نسخه دسکتاپ به آدرس desktop.telegram.org رفته و روی Get Telegram for Windows کلیک کنید تا دانلود نسخه دسکتاپ آغاز شود.

نصب همزمان چند تلگرام

 

حالا روی فایل نصبی تلگرام دابل کلیک کنید تا عملیات نصب آغاز شود.

 

نصب همزمان چند تلگرام

در این قسمت باید آدرس پیش فرض را تغییر دهید تا بر روی نسخه قبلی کپی نشود. میتوانید در هر درایوی که میخواهید, یک پوشه ایجاد کرده و آن را انتخاب نمایید.

نصب همزمان چند تلگرام

ضمنا میتوانید نام نسخه جدید را عوض کنید تا برایتان قابل تشخیص باشد. پس از نصب و وارد کردن اطلاعات شما وارد حساب خود میشوید و میتوانید از آن استفاده کنید. توجه داشته باشید که با این روش, هر تعداد تلگرام را میتوانید روی کامپیوتر خود نصب کنید, تنها کافسیت در هنگام نصب, یک مسیر و پوشه جدید را انتخاب کنید.

نصب همزمان چند تلگرام

مشاهده میکنید که چند نسخه متفاوت تلگرام را در ویندوز اجرا کرده ایم…

دیدگاه شما
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

© تمامی حقوق متعلق به وب سایت نرم افزاری هف شنبه می باشد